KREU 2020-01-06T08:36:29+00:00

     试看体验区60秒

     E themeluar n vitin 2008, nj ndr kompanit e para n vend e specializuar fillimisht n ofrimin e shrbimeve n ngritjen e sistemeve t menaxhimit, sot me nj game t gjr shrbimesh me fokus n kshillim dhe prkrahje t organizatave private, publike, qeveritare dhe jo-qeveritare dhe njerzve t tyre n menaxhim, zhvillim organizativ dhe prmirsim t vazhdueshm.

     Lexo m shume

     试看体验区60秒

     试看体验区60秒

     Shiko t gjitha

     试看体验区60秒

     +383 (0) 44 900 141

     +383 (0) 44 175 405

     [email protected]

     Mati 1, C15/14 #3, Prishtin

     男同versios视频china 久久丫线这里只精品 草莓视频app污 女朋友把胸往我嘴送 美女衣服全部都没有